Sales Ended

TOURNAMENT OF CS.6

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Tirana STACION I TRENIT

RRUGA JORDAN MISJA

Tirana ALBANIA

Albania

View Map

Event description

Description

NESER BEHET NJE SUPER TURNAMENT PER ATA QE DINE TE LUAJNE CS1.6 TE GJITHE MUND TE MARRIN PJESE DHE MUND TE FITOJNE NJE SUPER CMIM LOJA ME E EMOCIUNUESE DHE ME E BUKUR NSR NE TIRANE NE RRUGEN JORDAN MISJA NE OREN 15:00 VAZHDON TURNAMENTI DHE MBARON BRENDA DITES PER ME SHUME INFORMATION PLEASE IN DIRECT .

Date and Time

Location

Tirana STACION I TRENIT

RRUGA JORDAN MISJA

Tirana ALBANIA

Albania

View Map

Save This Event

Event Saved